The Wine House

The Wine House jest sklepem z winami działającym w Warszawie. Sklepy znajdą Państwo na Mokotowie i na Żoliborzu. W ofercie dostępne są wysokiej jakości wina z całego świata, które zaprezentowane są na stronie internetowej importera i dystrybutora. Dostępne są wina pochodzące z niszowych winnic, ale również od znanych i prestiżowych producentów.

The Wine House – wyselekcjonowane wina z całego świata

Firma zatrudnia praktyków z pasją oraz bogatym doświadczenie. Dzięki temu klienci mogą otrzymać fachowe wsparcie. Osoby odwiedzające sklepy czy też Wine Bar mogą być pewne, że spotkają się z personelem, który chętnie doradzi i pomoże w wyborze wina odpowiadającego ich preferencjom.

The Wine House działa w branży HoReCa. Firma współpracuje z najlepszymi restauracjami w kraju oferując kompleksowe wsparcie, w tym pomoc w tworzeniu karty win i dostarczanie win do restauracji. The Wine House zapewnia szkolenia i consulting oraz ciągłość dostaw. Gdy produkty zostaną wprowadzone, firma monitoruje ich sprzedaż. Gdy ma miejsce zmiana karty win, produkty są wymieniane w celu zapewnienia płynności.  Personel może również zaproponować szkło i inne akcesoria do serwowania wina.

Wina na wesela i eventy

Firma pomaga również w doborze odpowiednich win na specjalne okazje i wydarzenia, takie jak przyjęcia weselne, eventy czy też na prezenty firmowe. Produkty zostaną dobrane wedle wytycznych. Na życzenie klientów firma przygotuje również paczki i zestawy prezentowe. Ten sklep to nie tylko wina. W ofercie firmy znajdą Państwo także mocne alkohole, w tym koniak, rum i whisky. Możliwe jest także sprowadzenie określonych produktów nie dostępnych w ofercie na życzenie Klienta.

Producenci

Sklep z winem Warszawa ma w swojej ofercie wina pochodzące od takich producentów jak Cantina Negrar, Thienot, Baron Philippe Rotschild i wielu innych.