Rzetelna firma budowlana w okolicach Warszawy

Modzelewski Budownictwo to firma budowlana, która działa nieprzerwanie od ponad 16 lat. Na przestrzeni lat znacznie rozwinęła swoją działalność i poszerzyła zakres świadczonych usług budowlanych.  Firma realizuje zlecenia przede wszystkim w Warszawie i w okolicznych miejscowościach w tym Ożarowie Mazowieckim, Błoniach czy Pruszkowie. Jakie usługi znajdziemy w jej ofercie?

Firma budowlana – Budowa hal magazynowych

Firma budowlana specjalizuje się w budowie obiektów przemysłowych takich jak hale magazynowe czy hale produkcyjne. Poza samą realizacją zlecenia zapewnia fachowe doradztwo w zakresie kwestii technicznych, takich jak wysokość obiektu czy optymalny metraż, liczba bram i okien, ocieplenie hali. Rekomendacje poprzedzone są gruntowną analizą potrzeb Inwestora i funkcji jaką ma spełniać dany budynek. Budowa hal przebiega zgodnie z przepisami prawa budowlanego przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii i materiałów wysokiej jakości. Przygotowany projekt uwzględnia potrzeby klientów i dzięki sprawnej realizacji w krótkim czasie może on cieszyć się funkcjonalną przestrzenia do realizowania działalności biznesowej. Oprócz budowy nowych obiektów, Modzelewski Budownictwo przeprowadza również rozbudowę a także modernizację już użytkowanych hal.

Roboty ziemne

Modzelewski Budownictwo realizuje również roboty ziemne przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu, który w połączeniu z doświadczonymi pracownikami pozwala na sprane i bezpieczne wykonywanie różnego typu zleceń. Firma wykonuje prace ziemne takie jak zasypywanie fundamentów, przekopy, wyrównywanie terenu przy pomocy koparek i spycharek, wykonywanie nasypów, odprowadzanie wód opadowych, zagęszczanie skarp i podłoży. Wykonuje także wykopy pod fundamenty, pod kanalizacje, jak również oczka wodne czy baseny.

Przesypownia kruszyw

Modzelewski Budownictwo posiada również przesypownię kruszyw z szerokim asortymentem kruszyw budowlanych i ozdobnych. W przesypowni znajdą Państwo m.in. piaski, otoczaki, mieszanki kamienne, grysy. Kruszywa dostępne są od ręki w składach kamienia lub zamawiane na życzenie Klienta. Kruszywa ozdobne takie jak biała marianna, żwir bursztynowy czy różne rodzaje grysów będą stanowiły piękną ozdobę ogrodów przydomowych jak również przestrzeni publicznych. Bogactwo kruszyw wpływa na szereg możliwości aranżacyjnych jakie stwarzają. Kamienie znajdują zastosowanie przy oczkach wodnych, ścieżkach ogrodowych, skalniakach oraz jako opaska wokół domu.  Pracownicy chętnie doradzą jaki kamień najlepiej sprawdzi się w danym celu.