Rozrzutnik obornika N250/4 LEO firmy Roltrans

Firma Roltrans jest polskim producentem rozrzutników obornika. Oferuje rozrzutniki, które dostosowane są do potrzeb małych, średnich, ale również bardzo dużych gospodarstw. Dostępne są rozrzutniki jednoosiowe oraz dwuosiowe. Wśród tej drugiej kategorii znajduje się również rozrzutnik N250/4 LEO. Jest to rozrzutnik obornika o ładowności 8 ton. Dowiedz się więcej o tym modelu.

Rozrzutnik obornika N250/4 LEO

Ten model rozrzutnika doskonale sprawdzi się w przypadku małych i średnich gospodarstw. Przy jego pomocy możliwe  jest nawożenie obornikiem, ale również innymi nawozami naturalnymi, w tym kompostem i torfem. W modelu LEO znajdziemy poziomy adapter dwubębnowy. Drgania przy pracy zostały niemalże całkowicie wyeliminowane dzięki wyważeniu każdego z bębnów. W rezultacie, maszyna równomiernie rozrzuca materiał na szerokość skrzyni ładunkowej.

Stabilna praca i ochrona przed ingerencją w podłoże jest osiągnięta dzięki obecności zawieszenia typu tandem. Ten rozrzutnik doskonale sprawdza się podczas pracy na trudnym terenie.

Rozrzutnik obornika LEO wyposażony jest w przenośnik podłogowy z napędem mechanicznym. Jeśli jednak Klient ma takie życzenie, może on zostać zastąpiony przenośnik z napędem hydraulicznym.

Przyczepność farby i ochrona przed korozją zapewnione zostały poprzez oczyszczenie powierzchni rozrzutnika w procesie śrutownia.

Wyposażenie standardowe i opcjonalne

Rozrzutniki Roltrans mają szereg elementów stanowiących wyposażenie standardowe każdej z maszyn, jak również wyposażenie opcjonalne.

Rozrzutnik obornika N250/4 LEO wyposażony jest m.in. w adapter poziomy dwubębnowy, zawieszenie wahaczowe bądź też resorowane, mechaniczny napęd przenośnika podłogowego.

Wyposażenie opcjonalne to np. adapter ślimakowy bądź też ślimakowo-kolcowy, hydrauliczny napęd przenośnika, układ hamulcowy hydrauliczny, deflektory.

Szczegóły znajdą Państwo na stronie producenta.

Roltrans – producent rozrzutników obornika

Firma Roltrans już od ponad 40 lat zajmuje się produkcją rozrzutników najwyższej jakości. W ofercie firmy wciąż pojawiają się nowe modele, które oferują klientom więcej funkcjonalności i udogodnień.