Opieka nad grobami

Opieka nad grobami zwykle sprawowana jest przez najbliższą rodzinę, która dba o to, aby nagrobek godnie się prezentował. Zdarza się jednak, że rodzina, z różnych względów, nie może opiekować się grobem. Może wtedy zdecydować się na skorzystanie z usług podmiotów zewnętrznych, które przejmą na siebie ten obowiązek.

Sprzątanie grobów w Warszawie

Zakład pogrzebowy Prestige ma w swojej ofercie również opiekę nad grobami na terenie Warszawy. Pracownicy zakładu mogą zająć się sprzątaniem grobu nie tylko przed Świętem Zmarłych czy innymi świętami takimi jak Wielkanoc czy Boże Narodzenie, ale również regularnie, w ramach uzgodnionego harmonogramu i abonamentu. Pracownicy zakładu korzystają z bezpiecznej chemii, która nie prowadzi do powstania przebarwień i pozwala zachować dobry wygląd nagrobka przez wiele lat.

Pracownicy zakładu pogrzebowego Prestige w ramach świadczonych usług mogą zaproponować cykliczne sprzątanie grobu (przykładowo raz w miesiącu). Zadbają o to, aby wokół grobu nie rosły chwasty a powierzchnia nagrobka była odpowiednio wypielęgnowana. Mogą oni także zadbać o to, aby z okazji np. Wszystkich Świętych na nagrobku pojawiły się kwiaty i znicze.

Zakład pogrzebowy Warszawa – pozostałe usługi

Poza opieką nad grobami, zakład pogrzebowy Prestige świadczy szereg innych usług pogrzebowych.

Zakład zajmuje się organizacją i obsługą  pogrzebów na terenie Warszawy i okolic, ale również całej Polski. Pracownicy pozostają do dyspozycji klientów przez całą dobę. Zgłoszenia na usługę przewozu zmarłych z domów, mieszkań, szpitali czy prosektoriów przyjmowane są o każdej porze.

Dom pogrzebowy oferuje także trumny i urny, które wykonane są z wysokiej jakości materiałów. W ofercie zakładu jest również przygotowywanie nekrologów oraz zdjęć nagrobkowych. Pracownicy zadbają także o odpowiednią oprawę muzyczną ceremonii pogrzebowej i mogą zająć się organizacją stypy. Przygotowanie kwiatów na pogrzeb jest również jedną z usług, z których mogą skorzystać klienci.

Zakład pogrzebowy Prestige świadczy usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie, bez względu na to czy jest to organizacja samej ceremonii, sprzątanie grobów czy organizacja stypy.