Nowe mieszkania w Piasecznie

Zakup nieruchomości to ważna kwestia wymagająca wzięcia pod uwagę wielu czynników. Osoby zawodowo związane z Warszawą często poszukują swoich czterech kątów w tym właśnie mieście. Nie ma w tym oczywiście nic niezwykłego. Często jednak ceny nieruchomości skutecznie zniechęcają ich do zakupu własnego lokum i skłaniają do poszukiwania ciekawych opcji w innych podmiejskich miejscowościach. Piaseczno to jedna z chętniej wybieranych lokalizacji.

Nowe mieszkania Piaseczno

Piaseczno to jedna z podwarszawskich miejscowości, która wciąż budzi duże zainteresowanie wśród osób poszukujących własnego mieszkania. Dlaczego tak się dzieje? Jednym z najsilniejszych argumentów przemawiających na korzyść nabycia nieruchomości właśnie w Piasecznie jest jego doskonałe skomunikowanie z naszą stolicą. Stąd dostaniesz się do centrum Warszawy autem w zaledwie 30 minut. Podobny czas potrzebny będzie na pokonanie dystansu do stacji Warszawa Zachodnia nowoczesną kolejką. Gdy zamieszkamy w Piasecznie zaledwie pół godziny może nas zatem dzielić od miejsca pracy, co dla wielu stanowi bardzo atrakcyjną opcję. Popołudnia i wieczory oraz weekendy możemy spędzać w znacznie mniejszym i mniej hałaśliwym otoczeniu nie rezygnując jednocześnie z atrakcji wielkiego miasta i możliwości jakie nam daje.

Mieszkania na sprzedaż Piaseczno

Bliskie Piaseczno to nowa inwestycja belgijskiego dewelopera Gelamco dobrze znanego nam już  z innowacyjnych projektów biurowych i apartamentowców. Osiedle zostało tak zaprojektowane, aby efektywnie łączyć funkcje mieszkaniowe, wypoczynkowe i usługowo-handlowe. Tu znajdziesz swoje cztery kąty, bez względu na to, czy poszukujesz kawalerki czy 3-pokojowego mieszkania. Ergonomiczny rozkład mieszkań, duże okna, balkony, ogródki tarasowe i przeszkolone loggie tworzą funkcjonalną i estetyczną przestrzeń do życia. Gdzie wypoczniesz i zrelaksujesz się na świeżym powietrzu? W centrum Piaseczna znajdziesz liczne tereny spacerowe, a wyciągnięcie ręki będą również atrakcje Zalesia Dolnego i Konstancina-Jeziorny. Miłośnicy jazdy konnej czy spacerów po lasach i parkach krajobrazowych również nie będą musieli daleko szukać idealnych miejsc. W pobliżu znajdziesz restauracje i kawiarnie, w których będziesz  mógł spotkać się ze znajomym , jak również markety i mniejsze sklepiki idealne na codzienne zakupy.

Mieszkania Piaseczno

Bliskie Piaseczno to miejsce dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój mniejszego miasta oraz bliskość stolicy. To miejsce dla tych, którym zależy na zamieszkaniu w nowoczesnej, bezpiecznej i przyjemnej dla oka przestrzeni. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą dostępnych jeszcze mieszkań.