Intraject a może Winback Beauty? Który zabieg jest dla Ciebie?

Winback Beauty to zabieg pozwalający na uzyskanie wyjątkowych efektów przeciwstarzeniowych, które zawdzięczamy m.in. przyspieszone syntezie kolagenu. Elektrody, które działają w różnych warstwach skóry wpływają na poprawę jej napięcia i wygładzenie zmarszczek. W efekcie skóra staje się jędrna i przywrócony zostaje jej naturalny blask. Efektem zabiegu Intraject jest totalne odmłodzenie i głęboka odnowa skóry. Intraject jest zabiegiem silnie przebudowującym kolagen. Mikronakłuwanie prowadzi do wywołania procesów naprawczych i pobudzenia skóry do regeneracji. Intraject i Winback Beauty – co mają wspólnego? Jakie odniesiesz korzyści?

Intraject i Winback Beauty – co mają wspólnego?

Przede wszystkim, zarówno Intraject jak i Winback to urządzenia medyczne. Oznacza to, że mają one certyfikaty, których uzyskanie poprzedziły liczne badania. Są bezpieczne i przynoszą pożądane efekty. Intraject jest sprzętem, który charakteryzuje się wszechstronnym zastosowaniem w leczeniu a także odmładzaniu naszej skóry. Zabiegi wykonywane przy jego pomocy łączą zalety kawitacji medycznej, sonoporacji, radiofrekwencji igłowej, elektroporacji i plazmy azotowej. Urządzenie Winback świetnie sprawdza się w walce z niedoskonałościami. Prąd o częstotliwości od 300 kHz i małym natężeniu przyspiesza regenerację tkanek. Urządzenia te są całkowicie bezpieczne, nastawione na efekty i bezinwazyjne. Znajdują zastosowanie nie tylko w zabiegach na twarz, ale również ciało. Łączy je również to, że oba są dostępne w Belle Spa & Clinic!

Winback Beauty – co zyskasz?

Decydując się na zabieg Winback Beauty zyskujesz odnowioną i odbudowaną skórę. Winback Beauty to regeneracja, lifting i elastyczna i napięta skóra. Dzięki zabiegom pory obkurczają się, zmarszczki ulegają wypłyceniu a worki pod oczami są mniej widoczne. Możesz również przy jego pomocy zmniejszyć podwójny podbródek i wymodelować owal twarzy. Zalecane jest wykonanie serii około 6 zabiegów w odstępach 7-10-dniowych.

Intraject – korzyści

Intraject to przede wszystkim głęboka odnowa i odbudowa skóry. Dzięki temu zabiegowi możliwa jest przebudowa skóry w jej głębokich warstwach. Intraject leczy blizny, zagęszcza skórę oraz niweluje przebarwienia. Jest to naturalny lifting wiotkiej skóry. Jest pomocny w redukowaniu powierzchniowych i głębszych zmarszczek. Struktura skóry ulega poprawie podobnie jak owal twarzy. W celu osiągnięcia optymalnych efektów zalecane jest wykonanie serii 3-4 zabiegów w odstępach 4-6-tygodniowych.

Intraject i Winback Beauty znajdują również zastosowanie w dbaniu  piękną sylwetkę w tym w walce z cellulitem, nagromadzonym tłuszczem czy wodą.